Grieķijas basketbola grandi panāk izšķirošās spēles Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijās
"Panathinaikos" līderi Matīass Lesors un Kosts Sluks bija ļoti emocionāli.
2024. gada 3. maijs, 10:16

Grieķijas klubu Pirejas "Olympiakos" un Atēna "Panathinaikos" basketbolisti ceturtdien svinēja uzvaras ULEB Eirolīgas pusfināla spēlēs, sērijās panākot neizšķirtu 2-2.

Telavivas "Maccabi" no Izraēlas Belgradā nespēja pabeigt sēriju, piekāpjoties Atēnu "Panathinaikos" ar 88:95 (29:26, 21:23, 19:25, 19:21).

Uzvarētājiem 27 punktus guva Kendriks Nans, 20 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles sakrāja Kosts Sluks, bet 17 punktus un septiņas atlēkušās bumbas - Matiass Lesors.

Mājiniekiem Lorenzo Brauns sakrāja 17 punktus, piecas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles, bet pa 14 punktiem guva Bonzijs Kolsons, kurš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, un Tamirs Blats, kura kontā arī piecas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Pirejas "Olympiakos" Grieķijā ar 92:58 (21:23, 32:14, 19:10, 20:11) pieveica "Barcelona", izlīdzinot rezultātu sērijā - 2-2.

Mājiniekiem 21 punktu un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Šakils Makisiks, bet vēl četri basketbolisti sakrāja 10-12 punktus.

Barseloniešiem tikai Džabari Pārkers tika līdz desmit gūto punktu robežai.

Madrides "Real" ar 3-0 uzvarēja Vitorijas "Baskonia", bet Stambulas "Fenerbahce" ar 2-1 ir vadībā sērijā ar "Monaco".

ULEB Eirolīgā 18 komandas aizvadīja divu apļu turnīru, labākajām sešām iekļūstot izslēgšanas turnīrā, bet septītās līdz desmitās vietas ieguvējām nodrošinot vietu "play-in" spēlēs. Finālčetrinieka turnīrs šosezon norisināsies Berlīnē.

Iepriekšējā sezonā 11.reizi par Eiropas prestižākā klubu turnīra uzvarētājiem kļuva Madrides "Real" basketbolisti, kuri finālspēlē Kauņā ar rezultātu 79:78 uzvarēja Pirejas "Olympiacos".