uk

European Hit Radio meklē raidījumu vadītāju!

Ja esi atraktīvs, ar ļoti labu dikciju un nostādītu balss tembru, kļūsti par Eiropas Hitu Radio raidījumu vadītāju! Līdz 17. maijam gaidīsim Tavu CV, fotogrāfiju un īsu aprakstu, kāpēc tieši Tev ir jākļūst par raidījumu vadītāju, e-pastā: konkurss@europeanhitradio.com.

Ja Tev patīk jauni izaicinājumi, Tu esi atraktīvs, ar ļoti labu dikciju un nostādītu balss tembru, kā arī ar entuziasmu izdari sev uzticētos pienākumus, tad pieņem izaicinājumu – kļūsti par Eiropas Hitu Radio raidījumu vadītāju!
Tas ir vienkārši! Sūti savu CV, foto un īsu aprakstu, kāpēc tieši Tev jākļūst par raidījumu vadītāju, uz e-pastu konkurss@europeanhitradio.com līdz 17. maijam!
European Hit Radio žūrija izvērtēs visus iesūtītos CV un 18. maijā paziņos izvirzītos kandidātus, kuri tiks aicināti uz 2. atlases kārtu!
Jūnija sākumā darbā pieņemsim pašu atraktīvāko raidījumu vadītāju, kura darba pienākumos ietilps – intervijas un reportāžas uz ielām / no karstāko notikumu vietām, raidījuma materiāla atlase un sagatavošana, raidījumu vadīšana.
Noriskē un, iespējams, tieši Tu kļūsi par jauno ētera personību!

Informāciju sagatavoja:

Svetlana Timofejeva
Mārketinga speciāliste
European Hit Radio
Tel. 67358460
Svetlana.Timofejeva@europeanhitradio.com

One Response to “European Hit Radio meklē raidījumu vadītāju!”

  1. 08 saka:

    Pateicoties jauns, noteikti e-pasts vārās no pieteikumiem :) !

Pievienot komentāru